ID e ofertes C107815
Oferta ka 3064 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
198 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes mercedes-benz c-class cdi prodhin 11/2004 e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me dogan te paguar... me: kambio automatike klima navi sendilje elektrike pasqyra elektrike sensor parkimi para dhe mbrapa sensor shiu pilot automatik diqe alumini 4 goma te reja 2 celsa me pult ME LIBER SHERBIMI Tel. : 0692109922 Cel. : 0692109922

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692109922
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin