ID e ofertes C1182
Oferta ka 1219 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz C200 CDI Diesel Viti Prodhimit 2002 Kamio Manuale 6+1 Marsha sedilje elektrike cd player TEL komando ne timon kompjuter bordi pilot automatic 4 gomat e reja xhama pasqyra elektrike ABS SRS ESP kondicioner me 273.000 km origjinale te makines…Letra te gjitha te paguara Targa AA…. TE PAGUARA DERI 27 MARS 2016..Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi---3900 Euro I diskutueshem Tel. : 0699372497

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin