ID e ofertes C38722
Oferta ka 1236 shikime
€4,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

C 200Shitet Mercedes Benz c-class 200 cdi Mercedes Benz c-class. Vitprodhim I 2002 Modeli classic. Motorr 200 cdi diesel. 4 porta. Kambio manuale Xhama elektrik. Komanda ne timom. Kompiuter bordi. Kondicioner. Airbag. Sedilje me komanda. Cd player. Sensor drite. Srs. Abs. Esp. Antifurt. 2 celsa me cip. Pasqyra me sinjale dhe me palosje. Vaj e filtra te sapo nderruara. Goma te reja. Tapiceri dhe llamarine ne gjendje perfekte. E gatshme per cfardolloj kontrrolli.. cmimi eshte pak i diskutueshem,km origjinale cdo lloj prove

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin