ID e ofertes C26955
Oferta ka 1246 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
210 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet per arsye mosperdorimi Mercedes_Benz classic i vitit 2002 c200 CDI kambio manual 7 marshe ne gjendje te perkryer goma te reja tapiceri gjysem cope e gjysem lekure sherbime te bera dhe dokumenta per nje vit bashk me krahet e perparme rezerv falas.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin