ID e ofertes C8545
Oferta ka 2712 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 180 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
213 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 213000 Mercedes-Benz B180—1.8 Diesel Viti Prodhimit 2005 Kamio automatic-tiptronik sallon lekure cd player komando ne timon abs srs esp limitator shpejtesie xhama pasqyra elektrike hapje mbyllje qendrore gomat e reja klima tronik sedilje me ngrohje..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—7000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 069 45 77 877
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin