ID e ofertes C125118
Oferta ka 1623 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 180 , Veturë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1800 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
182 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Per arsye urgente shitet Mercedes A180 ne gjendje perfekte motorrike dhe mekanike baraz me te ri

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Mercedesbenz
Tel: 0695327474
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, dritare elektrike, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë