ID e ofertes C126231
Oferta ka 666 shikime
€4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 180 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
206 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte në gjendje të mirë mekanike. Ka sensor shiu, drite dhe parkimi. Sedilet e para me ngrohje. Makina eshte mbajtur gjithmonë në garazhd. Te gjithë xhamat jane elektrik. Taksat deri ne Shtator 2022.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, klimë manuale, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, radio/cd, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, timon elektrik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë