ID e ofertes C28951
Oferta ka 1538 shikime
€2,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 140 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
146 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET MERCEDES BENZ A CLASS ELEGANCE 140 VITI 2002 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MIRE MOTORRIKE DHE KARROCERIE XHAMA DHE PASQYRAT ELEKTRIKE ME PALOSJE, KLIMA VERSION LUNGO.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, timon lëkure, xhama elektrikë