ID e ofertes C97887
Oferta ka 1448 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 140 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
135 211 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: HibridNgjyra.....: gri metalizatoKamjo......: manualFtohja.....: KondicionerFuqia KW..: 74KM.........: 135211 mercedes benz clase a 140 e sapoardhur me dogane te paguar modeli elegancemotorr 1.4 benzine +gaz sekuencial( e montuar ne vendin e origjines itali dhe shenuar ne leje qarkullimi)super ekonomike 200 leke per 100 kmgati per targa 0684890444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684890444
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin