ID e ofertes C99852
Oferta ka 1307 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 140 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

mercedes benz clase a 140 e sapoardhur me dogane te paguar modeli elegance motorr 1.4 benzine +gaz sekuencial ( e montuar ne vendin e origjines itali dhe shenuar ne leje qarkullimi) super ekonomike 200 leke per 100 km gati per targa 0684890444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684890444
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin