ID e ofertes C69408
Oferta ka 2826 shikime
€33,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover Sport , Sportive
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Kafe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes range rover i 2011 3.0 nafte 3 muaj e ardhur nga gjermania me dogan te paguar 6 kamera me ngrohje serdilesh para dhe mbrapa me mbydhje dhe hapje me gisht te dyert me ngrohje timon,frigorifer full opsion.33000 euro i diskutushem.Mercedes Benz,Audi,GOLF,BMW,Volkswagen,Pasat,Mercedes.etj.Tel 0693937955

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin