ID e ofertes C103819
Oferta ka 2108 shikime
€15,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover Sport ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e perdorur fare pak ne Shqiperi. Cmimi eshte i diskutueshem. Cel. : 0675550648

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0675550648
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin