ID e ofertes C51383
Oferta ka 2842 shikime
€25,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover Sport , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet-Nderohet Range Rover Sport Supercharged 4.2 V8 Model Amerikan Benzine-Gaz Eshte blere me 0 ne Amerike Vit prodhimi dhjetor 2006 dale ne qarkullim ne 2008 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer nga te gjitha anet sherbimet te sapo bera tek Mekktrin-Motors me vlere 4mije euro jane ndruar te gjitha nuk ka nevoje per asnje lek si nga ana estetike ashtu dhe motorike-xhenerike Impjanti gazit nga me te miret i eshte montuar makines ne itali lavato me vlere 3500 euro i shenuar dhe ne leje qarkullimi Gomat jane te reja me 2 vjet garanci me vlere 1500 euro continental Makina eshte super super full sedilje para mbrapa me ngrohje sensor parkimi para mbrapa baxho xhami frigorifer nuk i mungon asgje 0 shpenzime pervec vleres qe ka Mundesi ndrimi dhe me hyrje ne tirane ne zona te frekuentushme Cmimi 25000 euro me ndrim ka cmim tjeter varet sipas marveshjes Flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin