ID e ofertes C100725
Oferta ka 1332 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Sorento ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
202 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kia Sorento 2.5 Diesel 4×4,kambio Automatike,viti 2003,km 202 mij origjinale,abs,airbag,klima,cd player,sensor shiu,sensor dritash,sedilje elektrike,xhama eletrik,pasqyra elektrike,tapiceri lekure,disqe alumini+4 goma te reja.Makina eshte ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim dhe te gjitha dokumentat e paguara.Cmimi: 5.700 euro ose ndrrohet Cel. : 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin