ID e ofertes C102586
Oferta ka 1370 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Sorento ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
202 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kia Sorento 2.5 Diesel 4×4,kambio Automatike,viti 2003,km 202 mij origjinale,abs,airbag,klima,cd player,sensor shiu,sensor dritash,sedilje elektrike,xhama eletrik,pasqyra elektrike,tapiceri lekure,disqe alumini+4 goma te reja.Makina eshte ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim dhe te gjitha dokumentat e paguara.Cmimi: 5.700 euro ose ndrrohet

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin