ID e ofertes C105192
Oferta ka 1294 shikime
€11,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Sorento ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kia Sorento 2.0 Diesel , Viti prodhimit 2010 , e sapo ardhur me dogan te paguar , e pa perdorur fare ne Shqiperi , kamio manuale 6+1 marsha , xhama te zinj origjinal , cd player , DVD per pasagjeret mbrapa , hapje mbyllje qendrore , klima tronik , kompjuter bordi , disqe alumini , komando ne timon , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--11.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--KLODI Cel--069 45 77 877 Facebook--Auto Metaj Instagram--AutoMetaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin