ID e ofertes C1474
Oferta ka 966 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Alfa Romeo Alfa 147 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Alfa 147 3 porta full disqe 17 goma te reja komanda ne timoni me dogan te paguar aset sport sensor parkimi xenon mbyllje qendrore dhe sistem alarmi siguracion te paguar 1 vit Cel. : 0689002140

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin