ID e ofertes C105452
Oferta ka 1224 shikime
€3,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Alfa Romeo Alfa 147 , Veturë
Prodhimi:
2003
Kilometrazhi:
188 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera dhe taksa te paguara per 1 vit....

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

selimmetaj
Tel: 0696186200
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, bluetooth & usb, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, eds, esp, gomë rezervë, klimë automatike, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, radio/cd, sedilje lëkure, sensorë dritash, sensorë shiu, sistem alarmi, timon elektrohidraulik, timon lëkure, veshje lëkure, xhama elektrikë