ID e ofertes C108241
Oferta ka 2603 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Alfa Romeo Alfa 147 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
158 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: blu e errëtKamjo......: manualFtohja.....: KlimaFuqia KW..: 85KM.........: 158000 ALFA ROME 1.9 JTD, VITI 2002. SEDILJE LEKURE ME FRYRJE, TIMON MULTIFUNKSIONAL, PILOT AUTOMATIK, SENSOR SHIU, SENSOR PARKIMI, DRITA XENO, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ME NGROHJE/ANTIVERBUESE, KOMPJUTER BORDI, KLIMA DIGITALE BIZONA, ANTIFURT, ABS, ESP, ASR, SRS, AIRBAG, DISQE SPORTIVE R1.7 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE, XHENERIKE DHE VIZUALE. GOMAT E REJA 90%. TAKSAT DHE SIGURACION DERI NE PRILL 2017.Cel. : 0672020659

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672020659
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin