ID e ofertes C110965
Oferta ka 1679 shikime
€16,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q7 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Audi Q7 S Lai panoramik ngjyra e bardh me km orgjinale ne gjendj super tapiceri karroceri dhe xhenerike full option e gacme per cdo lloj prove cmimi 16700 euro i diskutushem cl 0699782089

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0699782089
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\