ID e ofertes C95128
Oferta ka 1656 shikime
€16,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q7 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi Q7---3.0 Diesel TDI Viti Prodhimit 2007 dal ne qarkullim ne 2008 Panorama . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te gjitha te pagara , disqe alumini gomat e reja klima tronik navigator cd player me 6 cd original komando ne timon limitator shpejtesie kompjuter bordi sedilje lekure elektrike+ngrohje sensor parkimi para mbrapa origjinal tavan xhami . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj Te gjitha sherbimet e bera (vaj filtra ferrota) te bera te Audi . Flm Cmimi-16.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-069 45 77 877 -066 60 60 999-Klodi Facebook-Auto Metaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin