ID e ofertes C99502
Oferta ka 3799 shikime
€21,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q7 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi Q7--3.0 Diesel--LOOK S-LINE (te 2011) viti 27-12-2006 , tavan xhami panorama , sedilje elektrike + , ngrohje para mbrapa , xhama te zinj origjinal , sensor origjinal , stopa led , fenera led , disqe alumini , drita bi kseno , navigator , bagazhier me 6 cd , hapje mbyllje qendrore , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatik , marsha ne timon , pasqyra me palosje dhe me sinjale te brendshem , letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e bera ..ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--21.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999--Viber--WhatsAp--Klodi Cel-069 45 77 877 Facebook--Auto Metaj Instagram--AutoMetaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin