ID e ofertes C1465
Oferta ka 983 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touran ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES VOLKSWAGEN TOURAN 2005 1.9 NAFT ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME 187000 KM ME LIBER SHERBIMI ME 2 CELSA ME PULT ME PILOT AUTOMATIK ME SENDILJE ME NGROFJE ME 4 XHAMAT ELEKTRIK ME 4 GOMA TE REJA SI DHE DISQE ALUMINI... Tel. : 0692109922

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin