ID e ofertes C112312
Oferta ka 1509 shikime
€6,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touran ,
Kilometrazhi:
280 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Touran 2.0 TDI me 7 vende, ngjyrë gri, vitprodhim i 2005, me origjinë nga Gjermania, me letra të paguara deri në Qershor 2017, me kambio automatike, me naftë, me 280 000 Km, me 103 KW (140 PS), me konsum 6 litra, me standart emisioni Euro 4, me full option ku përfshihet: kondicioner, xhama elektrikë, sedilje me ngrohje, CD/mp3, parking me sensorë, me airbag anësor dhe ballor, me baxho, ABS, ESP. Çmimi: 6200 Euro. Kontakti: 0662554123

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

airbag anësore, drita mjegulle, esp, mbyllje me telekomandë, mp3, radio/cd, sedilje elektrike, sensorë parkimi, sidebag, sistem navigimi, xhama elektrikë