ID e ofertes C3911
Oferta ka 754 shikime
€11,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touareg , Fuoristradë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2500 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

TOUAREG 2,5 TDI ME DOGANE IA ARDHUR NGA ZVICRA .LEKURE .NAVI,SENSORE FULL ka dhe 4 goma me disqe te dimrit Telefon: 0699331814

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin