ID e ofertes C102530
Oferta ka 1719 shikime
€6,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touareg ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VW Touareg 2.5 TDI, kambio manuale 6 marshe,viti prodhimit 2004.abs,esp,airbag,klima,cd player,aux,bluetooth,drita xeno bixeno,sensor dritash,sensor shiu,kompjuter bordi,pasqyra elektrike,xhama elektrik,sistem ulje-ngritje sipas terrenit,pilot automatik,disqe alumini me 4 goma shum te mira.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha dokumentat e paguara. Cmimi- 6.100 euro ose ndrrohet Cel: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin