ID e ofertes C34799
Oferta ka 1177 shikime
€9,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touareg ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
176 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike me te gjitha sherbimet e kryera goma 70% michelin, e sapotarguar, bixenon, tavan xhami, xhama te zinj origjinal, navigator, televizor,pilot automatik, sensor pakimi ,kambio automat tip tronic, sensor shiu,tapiceri te zeze lekur shum e paster, sendilje me ngrohje, jastek ajri me 3 pozicione, 2 celesa origjinal! Makina esht e gatshme per cdo lloj prove dhe esht shum e paster si nga jasht dhe nga brenda! 176.000 km origjinale!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin