ID e ofertes C9615
Oferta ka 1199 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........: 100700 Shitet Volkswagen GOLF IV-4MOTION TDI 1,9 nafte, model i vitit 2002, Makina eshte me kamio manual 6+1 marshe, xhama elektrik te 4 dyert, 2 sediljet e para me ngrohje, tapiceri sport recaro, mbyllje qendrore me pult. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. Makina disponon 2 celesa origjinale te fabrikes,radio cd playr,airbag,abies esp,disqje 17 inc me 4 goma 80%,makina eshte super gjendje me tapiceri shume te paster dhe llamarine pa gervishtje,makina eshte e sapo ardhur dhe eshte me dogane te paguar dhe eshte e targuar me siguracion,makina disponon 100 mij km origjinale te certifikuara tek vw dhe disponoj cdo lloj kontrolli nga ana juaj tek mekaniku juaj me I besuar,makina eshte super ekonomike dhe shume e vecante per llojin e vet duke mare parasysh ngjyren qe ka, cmimi eshte 3500 euro I diskutushem per me shume informacion kontakto ne nr 0684731000-0699444413 ju faleminderit Tel. : 0684731000 Cel. : 0699444413

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin