ID e ofertes C119168
Oferta ka 1524 shikime
€1,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
2
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Golf IV Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. Eshte e pajisur me sistem audio seb ashku me vufer. Pasqyra & xhama elektrik, kondicioner, gome rezerve se bashku me pajisje te tjera per nderrimin e saj. Çmimi 1900 euro. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0693929755

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0693929755
Elidor
Tel: 0693929755
Tirane
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

dritare elektrike, gomë rezervë, mbyllje me telekomandë, pasqyra të palosshme, radio/cd, xhama elektrikë