ID e ofertes C100873
Oferta ka 3056 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

golf 4 TDI i-kuqe HI LINE gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera. klima ..radio cd..ksenon..disqe 17 dhe goma super.. makina nuk ka as edhe nje gervishtje eshte ne gjendje super te mire ..mund ti behet cfaredo lloj kontrolli ..taksat siguracion deri ne shkrut 2017 Tel. : 0697267233

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0697267233
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin