ID e ofertes C96816
Oferta ka 1196 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
180 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Golf 5 te sapoardhur nga jashte nuk ka punuar asnje dit ne shqiperi vit 2005 motorr 1.9 nafte makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike pa asnje gervishtje si e re me dogan te paguar gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695582298
Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin