ID e ofertes C8935
Oferta ka 869 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
153 050 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........: 153050Okazion VW GOLF V 1,9 TDI kamio manuale 5 marsha klimatronik radio e madhe VW xhama dhe pasqyra elektrike disqe dhe goma te reja e sapo ardhur nga Gjermania me liber sherbimi dhe kontroll teknik dogane e paguar dhe dokumenta te perkthyera dhe te noterizuara gati per targa .Tel. : 0692071349

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0692071349
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin