ID e ofertes C8674
Oferta ka 877 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes makine Golf IV TDI (I e Kuqe) me keto specifikime: Cilindrata....: 1896 Karburanti...: Nafte Ngjyra........: Bojeqielli Kamjo.........: Manual (5 Marshe) Ftohja.........: Kondicioner Fuqia KW.....: 96 KM..............: 213.000 Km Viti Prodh.....: Dhjetor 2001 Makines i jane kryer te gjitha sherbimet motorike/xhenerike ne menyre te rregullt, kam dhe te gjitha faturat perkatese. Muajin e kaluar ju nderrua Vaj/Filtra. Makina ka disa gervishtje dhe shenja qe mund ti shikoni nga afer. Taksa/kolaudim i ka te paguara deri shtator 2015 Siguracioni i paguar deri Dhjetor 2015 E-mail: xhevahirziri@hotmail.com Cel: 0692945850

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0692945850
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin