ID e ofertes C68898
Oferta ka 1241 shikime
€2,650
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

W golf 4 1.4 benzine dhe impiant gazi. Makina ka erdhur nga greqia eshte ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike. Te gjitha sherbimet i ka te kryera si, rrip faze,kandele,fije kandele,vaj,filtra etj. Klima tronik.Goma te reja 90 per qind brenda garancise. Letra te paguara deri 15 dhjetor 2016. Te gatshem per cdo lloj prove. Bej edhe ndrim me mareveshje.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin