ID e ofertes C66361
Oferta ka 891 shikime
€5,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet golf 5 2004, me dogane te paguar, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike 1.9 nafte kambio manuale. 5200 euro i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0695377115
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin