ID e ofertes C40109
Oferta ka 697 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina ndodhet ne tiran dhe disponon dokumenta te rregullta, taksat dhe siguracioni te prera per nje vit. I jan kryer te gjitha sherbimet ne kohen e duhur. E gatshme per cdo lloj kontrolli. Kondicioner ,abs, airbag dhe cdo gje tjeter funksionale. Cmimi me marveshje.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin