ID e ofertes C30404
Oferta ka 1331 shikime
€2,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet golf 4, kambio automatike, 1,9 tdi nafte viti i prodhimit 2001.Makina ne gjendje perfekte MOTORRike dhe xhenerrike ,me clima, disqe 16; goma te reja , e sapo ardhur me dogan te paguar e gatshme per cdo lloj prove, cmimi 2900 euro pak i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin