ID e ofertes C29726
Oferta ka 1360 shikime
€8,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
95 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Golf 6 ngjyre e zeze 1.4 benzin 5 porta ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ..konsumi 5.9 ne 100 kilometre adresa misto mame tirane ..vetem bleres serioz ...me nderrim Makina ka cmimin 9500 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin