ID e ofertes C35923
Oferta ka 1294 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Bora ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
135 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Volksvagen BORA, viti 2000, blu e paster, 1.4 Benzin me 135.000 km origjinale, kondicioner, goma 60%, makina ka hyre ne Gusht te 2014, dokumentat jane te paguara deri ne Gusht te 2016. Makina eshte e paster nga jasht dhe nga brenda si dhe ne gjendje perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin