ID e ofertes C94282
Oferta ka 878 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Bora ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLKSWAGEN BORA KAMJO (AUTOMAT)TIP TRONIC ,LETRA TE PRERA DERI NE DHJETOR 2016,KONSUMI 5,0LT NE AUTOSTRADE,6.5 LT NE QYTET,8 AIRBAG, ORIGJINAL, ,PILOT AUTOMAT, PASQYRAT ELEKTRIKE, XHAMAT ELEKTRIKE,SENSORE SHIU ,SISTEM FTOHJE CLIMA TRONIC, GOMAT ME DISQE 16 JANE 70% TE REJA,,MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA SI VAJ FILTRA FERROTA ETJ,SHUME KOMODE E FAMILJARE,MAKINA KA 220MIJ KM ORIGJINALE.SHUM E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT.QMIMI ESHT 4500€ I DISKUTUESHEM BEJ EDHE NDRIME ME C-CLASS EDHE GOLF 5 + - DIFERENCEN

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0696033883
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin