ID e ofertes C107672
Oferta ka 2278 shikime
€4,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Corolla ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
175 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion Toyota Corolla 1,4 TDI kamio Automatike Klimatronik Radio origjinale me komandim ne timon 5-dyer Disqe alumini me goma te reja liber sherbimi dhe kontroll teknik TÜV ne Gjermani dogane e paguar me dokumente gati per targa Tel. : 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0696751777
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin