ID e ofertes C98245
Oferta ka 1501 shikime
€5,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Corolla ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
148 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota Corola 1.4 Diesel , Viti 2006 me 148.000 km origjinale , kamio automatike , kondicioner , xhama pasqyra elektrike , cd player , komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , letra te gjitha te paguara , super ekonomike ne konsum , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--5800 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin