ID e ofertes C97041
Oferta ka 1370 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Suzuki Swift ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
132 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SUZUKI SWIFT , VITI 2005 , MOTORR 1.3 NAFTE , 4 PORTA , NGJYRE E ZEZE , CD , KONDICONER , OPSIONE NE TIMON , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 132.000 KM , DISQE DHE GOMA TE REJA , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 4200 EURO. CEL : 0692765740 , 0698506543

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin