ID e ofertes C98732
Oferta ka 1529 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Suzuki Swift ,
Prodhimi:
2005
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
121 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapoardhur me dogane, viti 09-2005, motorr 1.4 benzine+ gaz, kambio manuale, impianti i gazit i montuar dhe i certifikuar jashte shqiperise, kilometra te certifikuara, klima, abs, esp, kompiuter bordi, xhama elektrik, dy celesa , goma te reja, etj etj http://www.facebook.com/Auto-Mix-Tirana Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. Kam edhe 30 makina te tjera te markave te ndryshme...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695500905
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin