ID e ofertes C97437
Oferta ka 1337 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Superb ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Skoda superb 1.9 TDI DI. E kuqe. Clima trronic , kompjuter bordi, sensor parkimi , highline. Makina 220.000 km origjinale. Letrat te rregullta shqiptare . Disqe alumini , radio cd , bagazhier . Vaj filtra te sapo ndrruara . Makina esht ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike Cmimi pak i diskutueshem . Tel. : 0672066121

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672066121
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin