ID e ofertes C956
Oferta ka 1566 shikime
€15,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Superb , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
71 259 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Konsumi i kombinuar i karburantit: 6.2 litra, kambio: Automatike/Tronic DSG me 6 marsha. Ndricim BI-Xenon me sistemin inteligjent AFS, sedilje lëkure dhe 'alcantara' Automjeti është blerë i ri në koncesionar dhe shoqërohet sëbashku me librin e servisit; është në gjendje perfekte. Cmimi me T.V.SH, targa shqiptare dhe dokumenta te paguara. Kontakt: +355 68 20 66 011.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, immobiliezer, klimë automatike, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrik, timon multifunksion