ID e ofertes C109094
Oferta ka 1141 shikime
€3,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Leon ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
189 652 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

seat leon viti 2001 KAMBJO AUTOMATIKEMOTORR 1.8 BENZINE +GAZ SEKUENCIAL MARKA LANDI RENZO ( BOMBULA NE VENDIN E GOMES REZERV)E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR DHE LIBER SHERBIMI NE GJENDJE PERFEKTE DHE SUPER EKONOMIKE 300 LEKE GAZ PER 100 KMME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE ALUMINI, GOMA 90%E GATSHME PER CDO PROVE DHE GATI PER TARGA 0675655726

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0675655726
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin