ID e ofertes C110829
Oferta ka 1450 shikime
€3,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Leon ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
189 652 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

seat leon viti 2001 KAMBJO AUTOMATIKEMOTORR 1.8 BENZINE +GAZ SEKUENCIAL MARKA LANDI RENZO ( BOMBULA NE VENDIN E GOMES REZERV)E SAPOARDHUR NGA ZVICRA LIBER SHERBIMI NE GJENDJE PERFEKTE DHE SUPER EKONOMIKE 300 LEKE GAZ PER 100 KMME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE ALUMINI, GOMA 90%E GATSHME PER CDO PROVe sapotarguar dhe me taksa + siguracion te paguar 0675655726

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0675655726
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin