ID e ofertes C95904
Oferta ka 2155 shikime
€4,680
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 407 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
170 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Peugeot 407 2.0 HDI ne gjendje perfekte Full Optional. Ne gjendje te perkryer si nga jasht pas asnje te dervishur ashtu edhe nga brenda lekur e paster bezhe. Te gjitha sherbimet e bera para pak muajsh, ferrota, tambure frenash, goma te reja 90%, freksion dhe disk freksioni i ri. Siguracion + taksa te paguara deri me 12 maj 2017. Ekran me navigator + telefon te inkorporuar. Sedilje lekure me grohje + elektrike shume te pastra pa asnje shenje konsumi. Pasqyra elektrike Fenere ksenon te levizshem sipas terrenit+ sensor drite per ndezje dhe fikje automatike 6 marrshe Fshirse xhamash automatike sipas shiut. Etj Ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje sherbim, e gatshme per cdo prove nga ana juaj. 0672001506 Cmimi 4680 Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672001506
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin