ID e ofertes C107084
Oferta ka 1303 shikime
€4,450
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 407 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
72 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Peugeot 407, viti '05-'06, me 72.000km, dokumenta dhe siguracion te rregullt te paguara deri ne tetor 2016. Opsione: kondicioner klima me dy ndarje, pasqyra elektrike, fshirese automatike, drita automatike, abs, esp, Cmimi: 4,450 € i diskutueshem. Nr kontakti: 0684840028

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684840028
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin